Witajcie po wakacjach!

Dzień dobry Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Wujkowie i Ciocie!
Witajcie nasze wspaniałe Przedszkolaki!

Właśnie kończą się wakacje, czas zabawy i odpoczynku. Mamy nadzieję, ze odpoczęliście i nabraliście dużo sił, aby podejmować nowe wyzwania, pilnie się uczyć i wspaniale bawić.
Już niedługo wrócicie do przedszkola, gdzie czekają na Was Wasze Panie, nowe sale i dużo zabawy i radości. Mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny będzie dla Was pełny przygód, uśmiechu i samych wspaniałych chwil zarówno w Waszych wspaniałych domkach, jak i w przedszkolu.

01.09.2020 roku (wtorek) o godzinie 9.00 odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną Rodzice, nie będą mogli uczestniczyć w rozpoczęciu. Na naszej stronie na Facebooku pojawi się film
z rozpoczęcia, abyście mogli zobaczyć występ najstarszej grupy przedszkolnej – 6-latków.

Poprosimy, aby we wtorek – 01.09.2020 r. wszystkie dzieci ubrały się na galowo (odświętnie).

Drodzy Rodzice!

Poprzedni semestr był dla Wszystkich bardzo trudny. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny 2020/2021 będzie dla nas łatwiejszy, aczkolwiek wszyscy dla bezpieczeństwa przede wszystkich Waszych pociech, Was samych i nas – pracowników przedszkola musimy ściśle przestrzegać wymogów sanitarnych w związanych z epidemią COVID-19.

Od 1 września 2020 roku nasze przedszkole funkcjonować będzie w godzinach 6.30 – 17.00 od poniedziałku do piątku.

Prosimy, abyście śledzili na bieżąco stronę kangurek.com.pl oraz naszą stronę Facebookową ponieważ będą się tam pojawiały ważne informacje dla Was – drodzy Rodzice oraz dla dzieci dotyczące działalności przedszkola. Informujemy również, że w tym roku najprawdopodobniej nie będziemy mogli zorganizować zebrania z Wam we wrześniu jak miało to miejsce w poprzednich latach (komunikat i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25.08.2020 r.). O wszelkich sprawach dotyczących dzieci nauczycielki będą informowały Was drodzy Rodzice na bieżąco telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wszelkie sprawy związane z przedszkolem będą znajdowały się na wyżej wymienionych stronach przedszkola.

Życzymy i Wam – Drodzy Rodzice i sobie, aby ten rok obfitował w same pozytywne wydarzenia oraz wspaniałą współprace między Nami, a Wami.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Do zobaczenia we wtorek!
Dyrektor i Rada Pedagogiczna